Liderzy branży - katalog przedsiębiorstw

 

Poniżej prezentujemy w porządku alfabetycznym przedsiębiorstwa działające w szeroko rozumianym sektorze wodociągowym i kanalizacyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych partnerów, która obejmuje zarówno produkcję niezbędnej armatury wodnej montowanej na każdym etapie budowy sieci wodociągowej  (polietylenowe rury wodociągowe i kanalizacyjne, systemy rurowe, kształtki, pompy, filtry, nowoczesne urządzenia pomiarowe, wodomierze, złączki, zawory, reduktory, prefabrykaty betonowe, hydranty, kotły), jak i różne usługi: budowlane i modernizacyjne (kompleksowa budowa poszczególnych instalacji bądź obiektów – oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, przepompowni; czyszczenie  i naprawy wodociągów i kanalizacji np.: technologia wykorzystania ozonu) szkoleniowe, certyfikacyjne czy doradcze.  Zaprezentowano także firmy specjalizujące się i wdrażające nowoczesne technologie analizy wody pitnej, procesowej i ścieków, a także producentów urządzeń laboratoryjnych służących do badań i monitoringu wody oraz stopnia jej zanieczyszczenia. Wśród liderów branży nie może zabraknąć  także  podmiotów specjalizujących się w programowaniu nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych i pomiarowych (np: zaprogramowanie i montaż zintegrowanych systemów odczytu i rozliczeń mediów), systemów tworzenia sieci wodociągowej (rejestrujących na bieżąco stan techniczny sieci, informujących o awariach, planowanych remontach czy zużyciu wody), czy systemów generujących raporty i analizy. Omówiona została ponadto działalność organizacji branżowych, w tym  Izby Gospodarczej WODOCIĄGI POLSKIE.

 

 

Apator Powogaz S.A.

Klemensa Janickiego 23/25

60-542 Poznań

www.apator.com

 

Grupa Apator wiodącym dostawcą systemów i urządzeń pomiarowo – odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora wodociągowego.

 

AQUANET S.A.

61-492 Poznań

ul. Dolna Wilda 126

www.aqanet.pl

 

W swojej działalności realizujemy
zadania z zakresu odbioru i oczyszczania ścieków. Niezwykle ważne jest, aby zadania te przebiegały zgodnie z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska, spełniając najwyższe, ekologiczne standardy.

 

BARTOSZ sp.j.

15-399 Białystok

ul. Sejneńska 7 www.bartosz.com.pl

Firma Bartosz Sp. J. wyspecjalizowała się w produkcji, dostarczaniu i uruchamianiu komunalnych, indywidualnych i przemysłowych systemów zaopatrzenia w wodę. Klient zgłaszający się do nas...

 

BELSAN Sp. z o.o.

04-461 Warszawa

ul. Stężycka 9

www.belsan.pl

BELSAN Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową działającą na europejskim rynku od 1995 r. (do końca 2006 r. pod nazwą BEL SYSTEM I) specjalizującą się w: produkcji i dystrybucji pomp; wielopompowych systemów do podnoszenia ciśnienia wody...

 

BEST-EKO Sp.z o.o.

ul. Gwarków 1

44-240 Żory

www.best-eko.pl

BEST-EKO Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1996 roku. Spółka jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą działalnością komunalną, w szczególności: gospodarką wodno-ściekową...

 

BLEJKAN Sp. z o.o.

ul. Łukasińskiego 116

71-215 Szczecin

www.blejkan.pl

Firma BLEJKAN Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie rozpoczęła działalność w 2007 roku. Zarówno właściciele, kadra umysłowa, jak i pracownicy fizyczni tworzący Spółkę przez wiele lat zdobywali wiedzę i doświadczenie w ścisłej współpracy z jednym z liderów rynku w Europie.

 

BMETERS POLSKA SP. z o.o.

ul. Główna 60

51-188 PSARY k. Wrocławia

www.bmeters.pl

Firma BMETERS Polska od wielu lat obecna jest nie tylko na polskim i włoskim rynku, ale także na wielu innych rynkach zagranicznych. Obecnie jest jedną z największych międzynarodowych grup produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

 

Dempol – Eco

ul. Składowa 9

45-125 Opole

www.dempol.com.pl

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Dempol-Eco działa na rynku polskim w dziedzinie ochrony środowiska już od 20 lat. Rozwój firmy jest ściśle powiązany z aktywnym wprowadzaniem nowoczesnych metod oczyszczania ścieków i uzdatniania wody.

 

Diehl Metering Sp. z o.o.
ul. Cieszyńska

 43-440 Goleszów

 www.diehl.com/metering

Diehl Metering Sp. z o.o. (dawniej Mirometr) powstała w 1991 roku, a od 1998 roku należy do grupy Diehl Metering. Tworzą ją również firmy: Diehl Metering SAS dawniej Sappel), Diehl Metering GmbH (dawniej Hydrometer) - wszystkie te spółki...

 

DOMEX Sp. z o.o.

ul. Pieszycka 11

58-200 Dzierżoniów

www.domex.net.pl

Firma DOMEX rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 1992 roku w Piławie Górnej i obecnie należy do największych w kraju producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. W roku 2002 nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z o.o.

 

DS Steinhoff Polska Sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 69

80-180 Gdańsk

www.dsseals.pl

Firma DS Dichtungstechnik GmbH jako pewny i kompetentny dostawca systemów uszczelniających oraz wielu akcesoriów do rur i studni kanalizacyjnych wspomaga swoich klientów najnowszą wiedzą wykonawczą.

 

EBRO ARMATUREN Sp. z o.o.

ul. Bajana 3

01-904 Warszawa

www.ebro.com.pl

EBRO ARMATUREN jest niemieckim producentem armatury przemysłowej. Od ponad czterdziestu lat nasze doświadczenia rynkowe są wykorzystywane przy projektowaniu i produkcji nowoczesnej armatury i napędów.

Kliknij na strzałkę i zobacz kolejnych liderów branży