EWE Armatura Polska Sp. z o.o.

52-315 Wrocław

ul. Kobierzycka 24

tel. 71 361 03 43

fax 71 361 03 52

wroclaw@ewe-armaturen.de

www.ewe-armaturen.pl

 

Firma EWE Armatura Polska Sp. z o.o. powstała w 2001 roku jako spółka córka firmy WILHELM EWE GmbH & Co. z Brunszwiku (Braunschweig, Niemcy). Istotą naszej działalności jest promocja i sprzedaż produktów firmy WILHELM EWE oraz kompleksowa obsługa materiałowa złożonych inwestycji budowlanych.

 

 

Począwszy od 2001 roku systematycznie rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży w całym kraju i prowadzimy działania marketingowe. Nawiązaliśmy współpracę z licznymi przedsiębiorstwami wodociągowymi i komunalnymi oraz hurtowniami armatury przemysłowej. Do grona naszych klientów należą również firmy budowlane, przedsiębiorstwa produkcyjne niektórych gałęzi przemysłu, jak również klienci indywidualni. Szczególne uznanie kontrahentów zyskują oferowane przez nas krótkie terminy dostaw, dogodne warunki płatności, okresowe promocje na wybrane towary, a także indywidualne negocjowanie cen. Potwierdzeniem naszych sukcesów i uznania wśród polskich klientów było otwarcie w 2004 roku w pełni samodzielnego biura handlowego z siedzibą we Wrocławiu. Od 2008 roku posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001.

 

 

Istniejąca na niemieckim rynku od 1946 roku firma WILHELM EWE GmbH & Co. jest producentem armatury wodociągowej oraz gazowej. Specjalizuje się w wytwarzaniu kompletnych wodociągowych przyłączy domowych, począwszy od nawiertek na rurociągach głównych, a skończywszy na zestawach wodomierzowych montowanych na granicy sieci zewnętrznej i instalacji wewnętrznej. Siedziba firmy wraz z fabryką zlokalizowana jest w Brunszwiku w Dolnej Saksonii (Braunschweig/Niedersachsen). Firma posiada wprowadzony system zarządzania jakością ISO 9001 potwierdzony certyfikatem jakości DVGW wg DIN ENISO 9001.

 

Na polskim rynku oferowane są wybrane grupy produktów m. in. zestawy wodomierzowe z akcesoriami, niewłazowe studnie wodomierzowe, zawory antyskażeniowe typu EA i EB, armatura do nawiercania, hydranty ogrodowe oraz stojaki hydrantowe. Wszystkie oferowane produkty są dopuszczone do kontaktu zwodą pitną i posiadają stosowne atesty. Pełny program produkcji dostępny na stronach producenta: www.ewe-armaturen.de

 

Rok 2016 będzie rokiem jubileuszowym – firma świętować będzie owocne 15-lecie istnienia na rynku polskim w obecnej formie prawnej (jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością). Z tej okazji przygotowane zostały specjalne promocje oraz nagrody dla stałych i nowych klientów.