PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o.

ul. Dziadoszańska 10

61-248 Poznań

tel. +48 61 654-55-70

fax +48 61 654-55-79

www.prote.pl

 

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. jest firmą działającą na rzecz poprawy jakości wody i ochrony środowiska naturalnego w Polsce od 1995 r. Spółka świadczy usługi na najwyższym poziomie, realizując projekty związane z ochroną środowiska gruntowego oraz wodnego. Pełne zadowolenie Klientów jest nadrzędnym motywem na drodze budowania marki PROTE, jako sprawdzonego i rzetelnego partnera handlowego oraz oferującego pełen zakres usług danego produktu.

 

W realizacji ponad 300 projektów wykazaliśmy się wiarygodnością, rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem, zdobywając jednocześnie doświadczenie potrzebne w realizacji kolejnych zleceń. Wprowadzając nowoczesne technologie wraz z kompleksową obsługą, pomagamy rozwiązać niejeden problem dotyczący ochrony środowiska oraz przeciwdziałać jego degradacji. Nasz zespół to specjaliści w tej dziedzinie, osoby łączące wiedzę z umiejętnościami i doświadczeniem. To dzięki nim firma umacnia się i rozwija w najbardziej innowacyjnych rozwiązaniach ekologicznych. Działalność naszą cechuje indywidualny charakter projektowania i realizacji z optymalizacją zastosowanych technologii oraz narzędzi.

 

Jakość jest świadectwem czynnego uczestnictwa wszystkich pracowników firmy w funkcjonowaniu i doskonaleniu wprowadzonych systemów. Potwierdzeniem osiągnięć jakości świadczonych usług są liczne nagrody, certyfikaty i referencje. W 2009 i 2010 r. zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Panteon Polskiej Ekologii. Otrzymaliśmy również certyfikat Zielona Marka i „Lider Polskiej Ekologii”. W 2011 r. znaleźliśmy się w gronie laureatów konkursu GreenEvo Akcelerator Zielonych Technologii, pod patronatem Ministra Środowiska, mającego na celu promocję polskich technologii na rynkach zagranicznych.

 

Posiadamy liczne referencje od naszych Klientów. Wymienione osiągnięcia dają świadectwo naszego pełnego profesjonalizmu oraz skuteczności w realizacji powierzonych nam zadań, zmierzających do poprawy środowiska, w którym żyjemy.