Historia higieny wodą pisana

Dlaczego warto, czyli korzyści

 

Wyjątkowa grupa docelowa

Poprzez dobór wyjątkowej, sprofilowanej grupy odbiorców aktywnie wpływającej na decyzje inwestycyjne i odpowiedzialnej za rozwój branży, realnie podnosimy skuteczność Państwa komunikatu marketingowego. Pozycja Państwa marki umocni się także dzięki temu, że publikacja trafi do tzw. „liderów opinii” – specjalistów branżowych, decydentów, urzędników państwowych najwyższego szczebla, polityków, dziennikarzy, naukowców, samorządowców oraz ludzi biznesu. 

 

Bogate wnętrze

Album jest niezwykle ciekawy – zawiera mnóstwo świetnych fotografii oraz porusza w przystępny i niebanalny sposób wyjątkową tematykę. Będzie więc świetnym nośnikiem Państwa reklamy.

 

Bezpłatne rozpowszechnienie

Cena zakupu nie stanowi bariery dla potencjalnego czytelnika, ponieważ album będzie kolportowany bezpłatnie w starannie dobranej grupie docelowej.

 

Wieloletni czas oddziaływania

Czas oddziaływania reklamy opublikowanej w albumie jest wydłużony nawet do kilku lat, ponieważ czytelnik wraca do lektury wiele razy; ponadto w naszej kulturze książek się nie wyrzuca!

 

Nowatorska forma reklamy

Prezentacje reklamowe w albumie traktowane są jako naturalne uzupełnienie części redakcyjnej, jako dodatkowe, wiarygodne źródło informacji – dzieje się tak za sprawą zunifikowanej, przejrzystej i komunikatywnej formy.

 

Komplementarność przekazu

Prócz prezentacji na łamach albumu, otrzymujecie Państwo możliwość zaistnienia przez jeden rok w branżowym serwisie internetowym.

 

Biały kruk

Publikacja ma prestiżowy charakter ze względu na ekskluzywną formę wydania oraz fakt, że nie jest dostępna w wolnej sprzedaży, nie da się jej kupić w żadnej księgarni! 

 

Souvenir

Album to doskonały, niezobowiązujący upominek, souvenir dla gości, kooperantów, klientów – wszystko to dzięki wyjątkowej estetyce wydania oraz ponadczasowości poruszanej tematyki.

 

Niskie koszty uczestnictwa

Prezentacja na łamach albumu jest przystępna cenowo, można ją nabyć po bardzo atrakcyjnie skalkulowanej cenie.

 

Doborowe towarzystwo

Uczestnictwo w projekcie wzmacnia Państwa biznesową pozycję poprzez prezentację w otoczeniu branżowych liderów; dzięki powyższemu nie pojawi się kłopotliwe pytanie: dlaczego Państwa nie ma wśród najlepszych?