Wydawca albumu - Quixi Media

Antoni Bochen

Prezes Zarządu

Wiemy jak opowiadać ciekawe historie

 

Każdego miesiąca pochłaniamy taką dawkę informacji, jaką nasi dziadkowie przyswajali przez całe życie. W egzemplarzu poważnego dziennika jest więcej wiedzy, niż mieszkaniec XVII wiecznej Polski był w stanie zgromadzić w czasie swego żywota. W ciągu ostatniego roku nasza cywilizacja wytworzyła 20 mln razy więcej danych niż wszystko, co napisano w całej historii ludzkości.

 

By jakoś funkcjonować czytamy więc tylko nagłówki, przebiegamy wzrokiem tekst wyłapując wytłuszczenia, jednym uchem słuchamy radia i jednym okiem oglądamy telewizję, pisząc w tym czasie SMS-y i przeglądając strony internetowe.

A co najważniejsze, ku rozpaczy marketingowców, nauczyliśmy się skutecznie ignorować wszelkie przekazy reklamowe.
 

W tym zalewie informacji, żeby przykuć uwagę odbiorcy i przebić się z komunikatem, na nic zdają się potężne budżety i śliczne klipy reklamowe. Obecnie - w procesie budowania wizerunku - najlepiej sprawdzają się ciekawe, wartościowe treści, które budzą zainteresowanie odbiorców, mediów i liderów opinii. Ludzie bowiem wolą ciekawe artykuły od reklam.

 

Znaczenia nabrali więc profesjonalni narratorzy, potrafiący opowiedzieć Państwa klientom, kooperantom, akcjonariuszom o branży, firmie, jej genezie, oferowanych usługach i produktach, osiągnięciach i planach. Przekazać wiedzę nie nudząc!

 

Wraz z rozwojem nowych mediów nieoczekiwanie wzrosło znaczenie książki drukowanej, jako wiarygodnego źródła wiedzy naukowej i fachowej. Dzieje się tak z wielu powodów. 

 

Po pierwsze: w Internecie niezwykle trudno o rzetelne treści.

 

Po drugie: opracowanie książki i jej wydanie wymaga profesjonalnej wiedzy, wielomiesięcznej pracy i pieniędzy, a co za tym idzie pociąga za sobą konieczność bardzo starannej selekcji zawartych w niej treści. Palnięcie głupstwa w Internecie, radiu, telewizji czy gazecie jest równie bolesne, ale bardzo łatwo je sprostować. W przypadku błędów w książce, na przemiał idzie cały, czasami wielotysięczny, nakład. 

 

Po trzecie: istnieje spora grupa ludzi, którzy uznają książkę jako najcenniejsze źródło wiedzy o świecie. Do tego grona należą ludzie dobrze wykształceni i osoby, które oparły się urokowi Internetu.

 

Zespół Quixi Media doskonale potrafi opowiadać i wydawać historie, które zarabiają!